czwartek, 4 lutego 2010

Mięta z brzoskwinką

Rihanna i jej sukienka mnie zainspirowały :) oczywiście mi, jak to mi, kolory wyszły bardziej nasycone niż mdłe i pastelowe, ale mnie się podoba ;)
Lakier ewidentnie nie najlepszej jakości, ale jedyny w tym kolorze. Pomalowałam paznokcie dwa razy a to i tak nie wystarczyło i przebija biała płytka końcówek. Na przyszłość wiem, żeby nakładać co najmniej trzy warstwy :P

P.S. Nie mam pojęcia jak się zrobiły takie fale z moich włosów :P nie jestem przyzwyczajona do siebie w innych włosach niż proste, ale to zdjęcie mi się podoba :)


Translation:
I've been inspired by Rihanna and her lovely dress :) my colours are of course much more bright than pastel, but I like them anyway ;)
It is definitely not the best quality of the nail polish, but it was the only one in this colour. I've put three layers on but You can still see white endings through it. Next time I'll put at least three layers on :P

P.S. I've got no idea why I have those waves on my hair :P I'm not used to see myself in other hair than straight but I like this photo :)

Szalik/Scarf - SH
Lakier/Nail polish - Barry M. nr 304


7 komentarzy:

 1. Trochę nie w temat, ale chomik jest zajebisty!:) powaga!

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam sie!:)chomik rulez, a lakier pieknie sie komponuje z brzoskwinia;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ile ja się jeszcze naszukam perfekcyjnie miętowego lakieru tego nie wiem, ale Tobie zazdroszczę jego odnalezienia... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. panna K. ; Sigrun : Haha, dzięki! Też go uwielbiam :D

  OdpowiedzUsuń
 5. kingaaaa : Na allegro są, ale z cenami trochę jednak przesadzili.. na pewno coś znajdziesz :) pewnie Inglot niedługo go wprowadzi do swojej palety ;)

  OdpowiedzUsuń

Feel free to write whatever You'd like to say :)