sobota, 3 lipca 2010

Pink & Orange

Jak dla mnie nie ma dwóch kolorów, których nie dałoby rady ze sobą fajnie połączyć - lubię kolorystyczne wyzwania :) w sumie niezależnie od tego czy intensywne kolory są modne czy nie to tak się właśnie ubieram, bo po prostu dobrze się w takich rzeczach czuję. Ale cieszy mnie bardzo, że w tym sezonie modnych jest wiele pięknych intensywnych kolorów. Ten outfit z wiosennej kolekcji Ungaro jest po prostu rewelacyjny! A że pomarańcz z różem to u mnie częsty mix to proszę bardzo :)
Hehe pamiętam jak kiedyś założyłam mocno zieloną kurteczkę i właśnie tą pomarańczową torebkę i spotkałam się z moimi dziadkami. A dziadzio mi w pewnym momencie szepnął na ucho: Madziu, a nie uważasz, że to się ze sobą trochę gryzie??
:) :) :)


Kind of translation:
There is no such two colours which You wouldn't be able to put together nicely - I like colour challenges
:) for me it doesn't really matter if the intensive colours are trendy right now or not. I dress like that most of the time because I feel great in such clothes. However I'm very happy thay intensive colours are on top right now! This Ungaro outfit from spring collection is just amazing! Pink and orange is one of my favourites mixes so voila! :)
Hehe I remember when I've put that orange bag with an intensive green jacket on and I went to visit my grandparents. And at some point my grandad whispered into my ear: Don't You think that it jars a little bit?? :) :) :)Top/Top - H&M
Spódniczka, pasek/Skirt, belt - Vero Moda
Torebka/Bag - from Italy
Naszyjnik/Necklace - Monnari (I love those cubes!)
Sandały/Sandals - CCC
Okulary/Sunglasses - Joop


15 komentarzy:

 1. bardzo fajnie ! wakacyjnie zabawnie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo udane połączenie i wbrew pozorom wcale się te kolory nie gryzą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. według mnie bardzo fajnie Ci to połączenie wyszło, ale buciki inne bym dobrała.

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki :)
  ja nie lubię połączenia zielonego z czerwonym ;p
  róż z pomarańczem wygląda w porządku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi się to połączenie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz piękny baner i świetnego wiecznie głodnego chomiczka ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. im bardziej kolorowo.. tym lepiej ;) :)

  OdpowiedzUsuń
 8. I'm a person that wears mostly black and white and neutral colors, but sometimes I do play with contrast colors. I love how you pulled this look! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej :) Zwracam się do Ciebie z prośbą o wysłanie mi zaproszenia na lookbooku :) Zauważyłam, że masz tam konto i z miłą chęcią dołączyłabym do grona polskich blogerek znajdujących się tam, jeśli tylko dasz mi szansę. Obiecuję, że nie zawiodę. To adres mojego bloga: www.made-vogue.blogspot.com, abyś mogła przejrzeć stylizację, a to mój e-mail jeśli zechciałabyć odpowiedzieć. martunia9216@o2.pl . Ktoś dał szansę Tobie, teraz proszę daj szansę mi :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wkręciłam Cię do zabawy! Więcej inf. na moim blogu;)

  OdpowiedzUsuń
 11. fajne korale i fajny kolor lakieru(u stóp) :)

  http://blogwbutach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Hello,

  I am glad to have found this blog. I have been looking around for hours trying to find this data. Keep up the good work! Also I admire the overall look and feel of your blog. I have bookmarked you, and will be in touch. Keep it up!

  Noi is a Woman's Casual Wear brand, targeted at the modern woman of today that specializes in Smart Office Wear, Evening Wear, Women's Casual Wear and Summer Wear for Women.

  OdpowiedzUsuń

Feel free to write whatever You'd like to say :)